Dvoustupňová benzínová sněhová fréza VeGA 7066 ELS
Kód: 107066ELSProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Dvoustupňová sněhová fréza VeGA 7066 ELS ze série premium edition nabízí řadu vylepšení. Je osazena silným zimním motorem LONCIN "SnowEngine" OHV 7 Hp s elektrickým startováním. Díky nastavitelným kluzným lyžinám z polymeru je šetrná k povrchům jako je zámková dlažba. Ovládací prvky, včetně dálkového ovládání komínku, jsou ergonomicky umístěny na čelním panelu. Pro práci v mrazech oceníte vyhřívané rukojeti a za šera LED reflektor.
Hlavní výhody sněhové frézy VeGA 7066 ELS:
- Silný zimní motor LONCIN 7 HP s elektrickým startem.
- Pracovní záběr 66 cm.
- Speciální ozubený šnek "Aggressiveauger".
- Kola se zimním vzorkem "Snowgrip" pro skvělou trakci.
- Nastavitelné polymerové kluzné lyžiny.
- Masivní vyztužení převodovky a výhozové turbíny.
- Vyhřívané rukojeti a LED reflektor.
- Pohodlné ovládání komínku z panelu obsluhy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sněhové frézy |
|---|---|
| EAN: | 8595557902997 |
| Typ frézy: | dvoustupňová |
| Motor: | 212 ccm, OHV, 4-takt LONCIN SNOW Engine |
| Výkon motoru: | 7.0 PS |
| Šířka záběru: | 660 mm |
| Výška bunkru: | 550 mm |
| Maximální pracovní výkon: | 2300 m3/hod |
| Maximální odhazovací vzdálenost: | 15 m |
| Šnek: | AGGRESSIVEAUGER - masivní ozubený šnek |
| Pojezd: | ANO, 6 rychlostí vpřed + 2 rychlosti vzad |
| Kola: | 15“ x 4.8 - 7 |
| Pneumatiky: | SNOWGRIP |
| Přepínání náhonu kol: | ANO |
| Otočný komín: | 200° |
| Nastavení komínu: | z pozice obsluhy |
| Konstrukce šasi: | kov |
| Průměr turbíny: | 315 mm |
| Startování: | Manuální/Elektrické 230V/50Hz |
| Světlo: | vysocesvítivé LED světlo |
| Nastavitelné lyžiny: | ANO kov + polymer (šetrný k dlažbám) |
| Vyhřívané rukojeti: | ANO |
| Vystužení převodovky šneku: | ANO |
| Ořezávací nože: | ANO, jako volitelné příslušenství |
| Aretace chodu šneku: | ANO |
| Hmotnost: | 90 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
