Dvoustupňová benzínová sněhová fréza VeGA 554
Kód: 10554Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Čtvercová – čtyřhranná žací struna STIHL oranžové barvy.
Technické parametry:
- Průměr struny: 2,4 mm
- Typ struny: čtvercová
- Délka struny: 83 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sněhové frézy |
|---|---|
| EAN: | 8595557904519 |
| Typ frézy: | dvoustupňová |
| Motor: | 6.5 PS, 196 ccm OHV, 4-takt VeGA |
| Výkon motoru: | 6.5 PS |
| Šířka záběru: | 540 mm |
| Výška bunkru: | 510 mm |
| Maximální pracovní výkon: | 1500 m3/hod |
| Maximální odhazovací vzdálenost: | 12 m |
| Šnek: | AGGRESSIVEAUGER - masivní ozubený šnek |
| Pojezd: | ANO, 4 rychlostí vpřed 2 rychlosti vzad |
| Kola: | 13 x 4.1 - 6 |
| Pneumatiky: | SNOWGRIP |
| Otočný komín: | 190° |
| Nastavení komínu: | z pozice obsluhy |
| Nastavitelné kluzáky: | ANO z polymeru (šetrné k dlažbě) |
| Vyztužení bunkru a turbíny: | ANO |
| Konstrukce šas: | kov |
| Startování: | manuální |
| Hmotnost: | 55 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
