Dvoustupňová benzínová sněhová fréza VeGA 1176 ELS
Kód: 10176ELSProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Dvoustupňová sněhová fréza VeGA 1176 ELS ze série premium edition je nabitá vylepšeními. Je osazena silným zimním motorem LONCIN "SnowEngine" OHV 11 Hp s elektrickým startováním. Díky nastavitelným kluzným lyžinám z polymeru je šetrná k povrchům jako zámková dlažba. Všechny ovládací prvky, včetně dálkového ovládání komínku, jsou přehledně umístěny na čelním panelu. Komfort při práci v mrazech zajišťují vyhřívané rukojeti a viditelnost za šera zlepšuje vysoce svítivý LED reflektor.
Hlavní výhody sněhové frézy VeGA 1176 ELS:
- Silný zimní motor LONCIN 11 HP s elektrickým startem.
- Pracovní záběr 540 mm.
- Speciální ozubený šnek "Aggressiveauger" pro efektivní práci.
- Kola se zimním vzorkem "Snowgrip" pro vynikající trakci.
- Nastavitelné polymerové kluzné lyžiny, šetrné k povrchu.
- Masivní vyztužení převodovky šneku a výhozové turbíny.
- Vyhřívané rukojeti a LED reflektor.
- Pohodlné ovládání komínku z panelu obsluhy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sněhové frézy |
|---|---|
| EAN: | 8595557903017 |
| Typ frézy: | dvoustupňová |
| Motor: | 302 ccm, OHV, 4-takt LONCIN SNOW Engine |
| Výkon motoru: | 11.0 PS |
| Šířka záběru: | 760 mm |
| Výška bunkru: | 550 mm |
| Maximální pracovní výkon: | 2800 m3/hod |
| Maximální odhazovací vzdálenost: | 15 m |
| Šnek: | AGGRESSIVEAUGER - masivní ozubený šnek |
| Pojezd: | ANO, 6 rychlostí vpřed + 2 rychlosti vzad |
| Kola: | 16“ x 4.8 - 8 |
| Pneumatiky: | SNOWGRIP |
| Přepínání náhonu kol: | ANO, diferenciál |
| Otočný komín: | 200° |
| Nastavení komínku: | ANO, z pozice obsluhy |
| Konstrukce šasi: | kov |
| Průměr turbíny: | 315 mm |
| Startování: | Manuální/Elektrické 230V/50Hz |
| Světlo: | ANO, LED světlo |
| Nastavitelné lyžiny: | ANO kov + polymer (šetrný k dlažbám) |
| Vyhřívané rukojeti: | ANO |
| Ořezávací nože: | ANO, volitelné příslušenství |
| Aretace chodu šneku: | ANO |
| Hmtnost: | 117 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
