Diamantová řezačka 305mm,2400W
Kód: 4112HSProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
- Profesionální úhlová bruska s vysokým výkonem
- Tlumení torzních vibrací (SJS) zabraňuje zpětnému rázu přístroje a tlumí náraz při náhodném zablokování kotouče.
- Pozvolný rozběh
- Nastavitelný protiprachový kryt s adaptérem pro připojení k vysavači
- Příslušenství
- Transportní kufr (824697-9)
- Inbusový klíč (782210-8)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drážkovací frézy |
|---|---|
| EAN: | 0088381050272 |
| Příkon: | 2.400 W |
| Otáčky naprázdno: | 5.500 min-1 |
| Hloubka řezu: | 100 mm |
| Diamantový kotouč (O): | 305 mm |
| Vrtání diamantového kotouče (O): | 25,4 mm/20mm kroužek |
| Hmotnost: | 11,4 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 648 x 240 x 273 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
