Diamantová jádrová vrtačka 130mm,1700W
Kód: DBM130Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
- Ideální pro vrtání do zdiva a jiných abrazivních materiálů
- Mechanický omezovač krouticího momentu
- Robustní 2-stupňová převodovka
- Regulace otáček
- Pozvolný rozběh, ochrana proti přetížení a regulace teploty
- Příslušenství
- Transportní kufr (P-45141)
- Boční rukojeť (EE7332L695)
- Pro korunky M16 je třeba použít redukci P-45082
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jádrové vrtačky |
|---|---|
| EAN: | 0088381043809 |
| Příkon: | 1.700 W |
| Otáčky naprázdno: | 0 - 2000 min-1 |
| Max. průměr vrtání: | 132 mm |
| Upnutí / velikost vrtáku: | M 18 |
| Upínací pouzdro O: | 53 mm |
| Hmotnost: | 5,6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
