Čerpadlo ponorné Procraft PN17 | PN17
Kód: PN17Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Přívodní kabel 10m. Pro čistou a znečištěnou vodu Příkon (W) 400 Max. přepravní objem (l/h) 7500 Maximální výtlak (m) 5 Maximální ponorná hloubka (m) 5 Max. průměr měkkých příměsí (mm) 35 Průměr výstupu (mm) 17,30Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ponorná čerpadla |
|---|---|
| EAN: | 6973934255188 |
| Napětí: | 220-240 |
| Frekvence: | 50 |
| Příkon: | 400 |
| Maximální výkon: | 7500 L/hod |
| Max hlava: | 5 m |
| Maximální hloubka ponoru: | 5 m |
| Délka kabelu: | 10 |
| Třída krytí: | IPX8 |
| Hmotnost: | 3,75 |
| Připojení: | G1"- G1/2" |
| Třída ochrany: | I |
| Průměr výstupu: | 17,30 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | VEGA TOOLS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Křižovnická 86/6, Staré Město, 110 00 Praha |
| E-mail : | podpora@procraft.cz |
