Bruska stolní dvoukotoučová 150 W, 125 mm + lampa 40 W
Kód: XT107125Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Motor poskytuje plynulé broušení a vysoké otáčky kotouče. Dva brusné kotouče pro široké použití. Nastavitelné světlo a prachotěsný vypínač. Pryžové podložky tlumí vibrace při práci.
Výhody Stolní brusky dvoukotoučová 150 W, 125 mm + lampa 40 W
- Nastavitelné pracovní světlo
- Prachotěsný vypínač
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní brusky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021186648 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 150 W |
| Otáčky: | 2850 ot/min |
| Rozměr kotouče: | 125x16x12,7 mm |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 83,5 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 96,5 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IP20 |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost: | 5,5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
