Bruska přímá 170 W + příslušenství 40 dílů
Kód: XT107060Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Bruska je ideálním pomocníkem pro modeláře a kutily. Vhodné pro drobné broušení, leštění a opracování kovů, plastů, dřeva i skla.
Výhody Přímé brusky 170 W + příslušenství 40 dílů
- Regulace otáček
- Ergonomická pogumovaná rukojeť
- Dlouhá, flexibilní hřídel
Technické specifikace Přímé brusky 170 W + příslušenství 40 dílů
- Napětí 230 V / 50 Hz
- Příkon 170 W
- Otáčky 10000-35000 ot/min
- Přepínač rychlostí otáček ANO (polohy 1-6)
- Kleština 1,8 - 3,2 mm
- Hladina akustického tlaku (LpA) 72 dB
- Hladina akustického výkonu (LwA) 83 dB
- Součást balení sada tělísek 40ks, flexibilní hřídel, kufr
- Prodejní obal plastový kufr
- Hmotnost 0,9 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přímé brusky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021243839 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 170 W |
| Otáčky: | 10000-35000 ot/min |
| Přepínač rychlostí otáček: | ANO (polohy 1-6) |
| Kleština: | 1,8 - 3,2 mm |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 72 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 83 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IPX0 |
| Součást balení: | sada tělísek 40ks, flexibilní hřídel, kufr |
| Prodejní obal: | plastový kufr |
| Hmotnost: | 0,9 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
