Bruska pásová na trubky 1400 W, 30x533 mm
Kód: XT105337Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Výhodou je široký úhel, který umožňuje broušení malých součástí. Upnutí nástavce je velmi snadné a rychlé.Používá se k broušení, leštění nebo k očistění materiálů.Výhodou je široký úhel, který umožňuje broušení malých součástí.Maximální brusný úhel zajišťuje rychlé obrábění mimořádné malých dílů.Rukojeť zajišťuje snadnější a komfortnější práci.Výhodou nástavce je rychlá výměna brusného pásu, vhodné použít pro všechny brusky se závitem M14, maximální brusný úhel a obrábění velkých předmětů s průměrem do 180 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásové brusky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021243273 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 1400 W |
| Otáčky: | 2800-10000 ot/min |
| Přepínač rychlostí otáček: | ANO (polohy 1-6) |
| Rozměr brusného pásu: | 30x533 mm |
| Doporučené stupně otáček: | 1 až 3 |
| Max. průměr broušení: | 180 mm |
| Max. brusný úhel: | 270° |
| Závit vřetene: | M14 |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 89 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 93 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IP20 |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost: | 3,4 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
