Bruska pásová na trubky 1300 W, 40x760 mm
Kód: XT105340Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Výhodou je široký úhel, který umožňuje broušení malých součástí. Upínání nástavce je velmi snadné a rychlé. Maximální brusný úhel a obrábění velkých předmětů s průměrem do 180mm.
Výhody Pásové brusky na trubky 1300 W, 40x760 mm
- Nastavení regulace otáček podle druhu materiálu
- Velký brusný úhel (270°) pro efektivní práci
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásové brusky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021239313 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 1300 W |
| Otáčky: | 1100-3200 ot/min |
| Přepínač rychlostí otáček: | ANO (polohy 1-6) |
| Rozměr brusného pásu: | 40x760 mm |
| Závit vřetene: | M14 |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 94,5 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 105 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IP20 |
| Součást balení: | 3x brusné pásy (P120, P100, P80), rukojeť, pár uhlíků, klíč |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost: | 3,8 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
