Bruska na vrtáky 80 W
Kód: XT108808Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Elektrická bruska je určena k broušení, ostření nebo tvarování spirálových vrtáků do kovu HSS. Univerzální upínací sklíčidlo pro snadné nastavení broušených vrtáků a jejich jednoduché ostření.
Výhody Brusky na vrtáky 80 W
- Snadno vyměnitelné diamantové kotouče
- Jednoduché ovládání
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brusky na nástroje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021199501 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 80 W |
| Otáčky: | 4800 ot/min |
| Průměr vrtáku: | 3-13 mm |
| Délka vrtáku: | min. 60 mm |
| Úhel broušení vrtáku: | 130° |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 96 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 102 dB |
| Krytí: | IP20 |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost: | 2,9 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
