Bruska na řetězy 85 W
Kód: XT108802Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Bruska je určena k broušení řetězů motorových pil. Ocelová svěrka je ovládána pákou na rukojeti, což urychluje práci.
Výhody Brusky na řetězy 85 W
- Přesné broušení
- Ovládání svěrky na rukojeti
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021199518 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 85 W |
| Otáčky: | 4800 ot/min |
| Úhel broušení: | 0° - 35° (vlevo, vpravo) |
| Rozměr kotouče: | 108x22,2x3,2 mm |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 83 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 96 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IP20 |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost: | 2,8 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
