Bruska na pilové kotouče 110 W
Kód: XT108803Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Bruska je určena pro přesné broušení pilových kotoučů. Lehce nastavitelný úhel zajišťuje přesné broušení.
Výhody Brusky na pilové kotouče 110 W
- Nastavitelný úhel pro přesné broušení
- Rychlé a snadné upínání
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brusky na nástroje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021199525 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 110 W |
| Otáčky: | 5300 ot/min |
| Průměr kotouče: | 100 mm |
| Průměr pilového kotouče: | 90 - 400 mm |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 89 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 102 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IP20 |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost: | 5,4 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
