Bruska excentrická 1400 W, 150 mm
Kód: XT105325Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Excentrická je určena zejména k leštění, konzervaci a ošetření laku karoserie vozidel bez použití vody a také k retušování drobnějších defektů ve vrstvě autolaku (např. k odstranění hlubších škrábanců, přestřiku, náletu asfaltu z vozovek a zbytků hmyzu, obroušení mikro vrstvy zvětralého laku pro navrácení původní barvy, zabroušení a ošetření míst s korozí, odstranění mikro jemných mělkých rýh po mytí vozidla, hologramů apod.) s použitím k tomu určených pěnových kotoučů a příslušné pasty nebo leštěnky.
Výhody Brusky excentrické 1400 W, 150 mm
- Excentrická leštička je určena zejména k leštění, konzervaci a ošetření laku karoserie vozidel bez použití vody a také k retušování drobnějších defektů ve vrstvě autolaku (např. k odstranění hlubších škrábanců, přestřiku, náletu asfaltu z vozovek a zbytků hmyzu, obroušení mikro vrstvy zvětralého laku pro navrácení původní barvy, zabroušení a ošetření míst s korozí, odstranění mikro jemných mělkých rýh po mytí vozidla, hologramů apod.) s použitím k tomu určených pěnových kotoučů a příslušné pasty nebo leštěnky.
- Nástavec na lěštění je vhodný pro brusku se závitem M14.
- Nástavec se velmi jednoduše a snadno montuje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Excentrické brusky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021240999 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 1400 W |
| Otáčky: | 2800-10000 ot/min |
| Přepínač rychlostí otáček: | ANO (polohy 1-6) |
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Excentricita: | 2 mm |
| Doporučené stupně otáček: | 1 až 6 |
| Závit vřetene: | M14 |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 89 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 93 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IP20 |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost: | 3 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
