Bourací kladivo MT 900W,šestihran 17mm
Kód: M8600Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
- Silné sekací kladivo
- Upínání nástroje šestihran 17mm
- Kompaktní tvar, nízká hmotnost
- Protiskluzová pogumovaná rukojeť
- Příslušenství
- Transportní kufr (821658-0)
- Boční rukojeť (126457-8)
- Sekáč špičatý 1 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bourací kladiva |
|---|---|
| EAN: | 0088381696784 |
| Upnutí / velikost vrtáku: | šestihran 17 mm |
| Příkon: | 900 W |
| Počet úderů naprázdno: | 0 - 2.900 min-1 |
| Síla jednotlivého úderu: | 7,2 J |
| Hmotnost: | 5,4 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 405 x 99 x 232 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
