Bourací kladivo 71,4J,2000W
Kód: HM1802Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
- Upnutí nástroje šestihran 28 mm
- Spolehlivý motor, velmi silný příklep (71,4 J)
- Výrazné snížení vibrací
- Pozvolný start
- Úprava rukojeti a vypínače pro pohodlnou práci
- Nové samoodpojovací uhlíky s delší životností
- Hlučnost pouze 106 dB (A)
- Příslušenství
- Sekáč špičatý samoostřící 400 mm (B-10372)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bourací kladiva |
|---|---|
| EAN: | 0088381693363 |
| Upínání nástroje: | šestihran 28,6 mm |
| Příkon: | 2000 W |
| Počet úderů naprázdno: | 870 min-1 |
| Síla jednotlivého úderu: | 71,4 J |
| Vibrace: | 14 m/s2 |
| Hmotnost: | 30,1 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 843 x 210 x 608 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
