Bourací kladivo 48,1J,1850W
Kód: HM1501Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
- Silné bourací kladivo s upnutím nástroje šestihran Makita 30mm
- Síla jednotlivého úderu 48,1J
- Výborný poměr výkon / hmotnost stroje
- Pozvolný rozběh
- Robustní boční rukojeť otočná o 360 stupňů
- Signalizace poruchy kabelu/opotřebení uhlíků
- Ergonomická rukojeť s posuvným vypínačem
- Příslušenství
- Transportní kufr (821839-6)
- Sekáč špičatý 400 mm (D-15285)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bourací kladiva |
|---|---|
| EAN: | 0088381736435 |
| Upnutí / velikost vrtáku: | Upnutí šestihran 30mm |
| Příkon: | 1.850 W |
| Počet úderů naprázdno: | 1.300 min-1 |
| Síla jednotlivého úderu: | 48,1 J |
| Vibrace: | 14,5 m/s2 |
| Hladina akustického tlaku: | 105 dB(A) |
| Hmotnost: | 18,4 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 781 x 130 x 266 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
