Benzínový vysavač na listí Weibang WB LV506C
Kód: 65WBLV506CProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Profesionální průmyslový vysavač listí Weibang WB LV506C s vlastním pojezdem je určený především pro efektivní sběr bioodpadu, jako je listí. Je ideálním pomocníkem pro úklid listí z chodníků, parkovišť a jiných přilehlých ploch. Stroj pohání motor LONCIN G160F o výkonu 5 HP.
Hlavní výhody vysavače listí Weibang WB LV506C:
- Výkonný motor LONCIN G160F 5 HP.
- Vlastní pojezd pro snadnější manipulaci (rychlost 0,85 m/s).
- Široký pracovní záběr 80 cm.
- Velká kapacita sběrného koše 240 litrů.
- Flexibilní sací hadice o délce 3m s tryskou a rukojetí součástí vybavení.
- Bezpečnostní spínač proti nesprávnému používání.
- Max. stoupavost 8,5 stupně.
- Záruka 4 roky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové foukače a vysavače |
|---|---|
| Záruka: | 4 roky |
| EAN: | 8595557906698 |
| Motor: | LONCIN G160F 5 HP |
| Záběr: | 80 cm |
| Kapacita koše: | 240 l |
| Rychlost pojezdu: | 0,85 m/s |
| Max. stoupavost: | 8,5 stupně |
| Hmotnost: | 83 kg |
| Záruka: | 4 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
