Benzínový vysavač listí solo by AL-KO 750 P
Kód: 127141Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Výkonný kolový benzínový vysavač listí solo by AL-KO 750 P s tělesem z ocelového plechu s práškovým nástřikem je ideální pro úklid větších ploch, jako jsou příjezdové cesty, chodníky a zahrady. Umožňuje snadno zbavit listí a nečistot i menší koutky.
Doprodej modelu.
Hlavní výhody benzínového vysavače listí solo by AL-KO 750 P:
- Spolehlivý motor Briggs & Stratton Series 500E (2 kW, 140 ccm).
- Široká pracovní šířka 75 cm pro rychlý úklid.
- Těleso z lisovaného ocelového plechu pro dlouhou životnost.
- Extra velký sběrný koš o objemu 200 litrů.
- Nastavení sací výšky ve 4 polohách (jednotlivě kola).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové foukače a vysavače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4003718051445 |
| Pracovní šířka: | 75 cm |
| Zdroj pohonu: | benzín |
| Obsah sběrného koše: | 200 l |
| Zdvihový objem: | 140 ccm |
| Výkon: | 2 kW |
| Motor: | B&S Series 500 E |
| Výrobce motoru: | Briggs & Stratton |
| Nastavení sací výšky: | jednotlivě kola, 4-polohy |
| Těleso turbíny: | oceový plech |
| Hmotnost cca: | 36,1 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
