Benzínový vertikutátor SOLO 518
Kód: 127375Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Benzínový vertikutátor solo by AL-KO 518 je ideální pro provzdušňování trávníků i tam, kde není dostupná elektrická zásuvka. Díky silnému motoru HONDA GX 160 (3.6 kW / 4.8 HP) proniká nožová hřídel s 15 dvojitými ocelovými čepelemi bez námahy do podloží trávy a důkladně odstraňuje travní plsť, mech a zbytky rostlin. Pracovní šířka je 36 cm.
Sběrný koš o objemu 55 litrů je součástí dodávky.
Hlavní výhody benzínového vertikutátoru solo by AL-KO 518:
- Výkonný a spolehlivý motor HONDA GX 160.
- Pracovní šířka 36 cm, ideální pro plochy do 1500 m².
- Nožová hřídel s 15 dvojitými ocelovými čepelemi.
- Centrální plynulé nastavení pracovní hloubky (0-25 mm).
- Robustní ocelové tělo provzdušňovače.
- Kola s kuličkovými ložisky.
- Sběrný koš 55 l je součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínový vertikutátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4003718055917 |
| Motor: | HONDA GX 160 |
| Zdvihový objem: | 163 m3 |
| Výkon motoru: | 3.6 kW / 54.8 HP |
| Objem sběrného koše: | 55 litrů |
| Pracovní šířka: | 36 cm |
| Tělo provzdušňovače: | ocelový plech |
| Kuličková ložiska v kolech: | ANO |
| Pro travní plochy do: | 1500 m2 |
| Nastavení pracovní hloubky: | centrálně, plynule 0-25 mm |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Záruka: | 24 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
