Benzínový provzdušňovač VeGA TS40-W 3in1
Kód: 17TS40-WProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Motorový provzdušňovač trávníků VeGA TS40-W 3in1 s výkonným motorem VeGA 6HP (212 ccm) a pracovním záběrem 400 mm. Systém 3v1 zahrnuje dva výměnné válce (jeden s 17 pevnými ocelovými noži, druhý s 16 pružnými drátky) a sběrný koš o objemu 45l. Stroj má ocelové šasi a plynulé centrální nastavení výšky/hloubky (0-15 mm).
Hlavní výhody benzínového provzdušňovače VeGA TS40-W:
- Výkonný motor VeGA 4-takt, 212 ccm, 6HP.
- Systém 3v1: Vertikutace (válec s 17 noži), provzdušňování (válec s 16 drátky) a sběr do koše. Oba válce jsou součástí balení.
- Pracovní záběr 400 mm.
- Centrální nastavení pracovní hloubky (0-15 mm).
- Sběrný koš o objemu 45 litrů.
- Robustní ocelová kola (203/203 mm).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínový vertikutátory |
|---|---|
| EAN: | 8595557907299 |
| Typ motoru: | VeGA 4 takt, 212 ccm, 6HP |
| Startování: | ruční |
| Objem koše: | 45 l |
| Šířka záběru: | 400 mm |
| Pracovní válec: | drátky + pevné ocelové nože |
| Nastavení hlozubky: | centrální, 0-15 mm |
| Kola: | 203/203 mm |
| Hmotnost: | 32 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
