Benzinový provzdušňovač VeGA GT 5654
Kód: 17GT5654Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Motorový provzdušňovač trávníků VeGA GT 5654 s motorem VeGA 4HP OHV a pracovním záběrem 380 mm je ideální pro středně velké až velké travnaté plochy až do 1500 m². Vertikutace zlepšuje cirkulaci vzduchu, průsak vody a živin ke kořenům a podporuje růst kořenového systému. Stroj má ocelové šasi, sběrný koš o objemu 45l a hřídel osazenou 18 ocelovými noži uloženými v masivních ložiscích. Hloubku lze plynule centrálně nastavit.
Hlavní výhody benzínového provzdušňovače VeGA GT 5654:
- Hřídel vertikutátoru s 18 pevnými dvojitými ocelovými noži pro efektivní výsledek.
- Integrovaný sběrný koš 45 l.
- Masivní ocelový podvozek.
- Centrální nastavení výšky/hloubky (0-12 mm).
- Plně sklápěcí ergonomická rukojeť.
- Silný OHV motor VeGA 4 HP s vysokým točivým momentem a nízkou spotřebou.
- Funkce: Vertikutace + sběr.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínový vertikutátory |
|---|---|
| EAN: | 8595557903284 |
| Typ motoru: | VeGA 4 HP, 4 takt |
| Startování: | ruční |
| Objem koše: | 45 l |
| Šířka záběru: | 380 mm |
| Podvozek: | kvalitní ocel |
| Nastavení hloubky centrálně: | 0-12 mm |
| 18 ocelových nožů: | ANO |
| Hmotnost: | 24.5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
