Benzínový generátor s invertorem R3000iE-R
Kód: R3000IERProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Benzínový invertorový generátor Agama R3000iE-R s motorem RATO (212 cm³) a elektrickým startem. Poskytuje velmi stabilní a kvalitní zdroj elektřiny (čistá sinusovka), vhodný pro citlivé přístroje. Kompaktní design, nízká hmotnost a opláštění pro tišší chod (68 dB v 7m) ho činí ideálním pro stavbu, kempování, zahradu nebo jako nouzový zdroj. Maximální výkon 3.5 kW (provozní 3.2 kW).
Hlavní výhody generátoru Agama R3000iE-R (invertor):
- Kvalitní čtyřtaktní motor RATO – tichý chod, nízká spotřeba.
- Elektrický i ruční startér.
- Moderní technologie – invertorový AC-DC-AC převaděč pro čistou „sinusovku“.
- Automatická kontrola oleje.
- Moderní design a opláštění pro nižší hlučnost.
- Výstupy: 2x 16A (230V) AC, 1x 8,3A (12V) DC, USB port.
- Nádrž 8,3 l, provozní doba až 8.5 hodin při 50% zatížení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Invertorové elektrocentrály |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Provozní výkon: | 3,2 kW |
| Max. výkon: | 3,5 kW |
| Invertorový generátor: | ano |
| Objem válce: | 212 cm3 |
| Startér: | ruční, elektrický |
| Počet fází: | 1 |
| Provozní doba při 50% zatížení: | 8,5 h |
| Provozní doba při 100% zatížení: | 5 h |
| Objem nádrže: | 8,3 l |
| Elektrické výstupy (AC): | 2x 16 A (230 V) |
| Elektrické výstupy (DC): | 1x 8,3 A (12 V) |
| USB port: | ano |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Hlučnost (7 m ): | 68 dB |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
