Benzínový generátor s invertorem R2000iS
Kód: R2000ISProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Benzínový invertorový generátor Agama R2000iS s motorem RATO (80 cm³) poskytuje stabilní a kvalitní zdroj elektřiny (čistá sinusovka), vhodný i pro citlivé přístroje. Díky kompaktnímu designu, nízké hmotnosti a opláštění pro tišší chod (68 dB v 7m) je ideální pro stavbu, kempování, zahradu nebo jako nouzový zdroj. Maximální výkon 2.0 kW (provozní 1.8 kW).
Hlavní výhody generátoru Agama R2000iS (invertor):
- Kvalitní a spolehlivý čtyřtaktní motor RATO – tichý chod a nízká spotřeba.
- Moderní technologie – invertorový AC-DC-AC převaděč zaručuje kvalitní a čistou „sinusovku“.
- Automatická kontrola oleje – generátor zastaví při nedostatečném množství.
- Spolehlivý zdroj energie pro práci i nouzové situace.
- Moderní design a opláštění pro nižší hlučnost.
- Výstupy: 1x 16A (230V) AC, 1x 8,3A (12V) DC, USB port.
- Nádrž 4 l, provozní doba až 6 hodin při 50% zatížení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Invertorové elektrocentrály |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Provozní výkon: | 1,8 kW |
| Max. výkon: | 2,0 kW |
| Invertorový generátor: | ano |
| Objem válce: | 80 cm3 |
| Startér: | ruční |
| Počet fází: | 1 |
| Provozní doba při 50% zatížení: | 6 h |
| Provozní doba při 100% zatížení: | 3,5 h |
| Objem nádrže: | 4 l |
| Elektrické výstupy (AC): | 1x 16 A (230 V) |
| Elektrické výstupy (DC): | 1x 8,3 A (12 V) |
| USB port: | ano |
| Frekvence: | 50 hz |
| Hlučnost (7 m): | 68 dB |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
