BENZÍNOVÉ VODNÍ ČERPADLO PROCRAFT WPH20 | WPH20
Kód: WPH20Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Součástí balení: klíč na svíčku, hadicové svorky, hadicové hrdlo, převlečná matice, sací koš a těsnění. Max. přepravní objem (m3/hod) 20 Průměr výstupu a vstupu: 1,5" Typ motoru: Jednoválcový 4T motor s nuceným vzdušným chlazením, OHVDoplňkové parametry
| Kategorie: | Motorové čerpadla na čistou vodu |
|---|---|
| EAN: | 6973934252293 |
| Vnitřní průměr vstupu a výstupu (palce): | 1.5 |
| Zdvih čerpadla: | 55m |
| Výška sání: | 7m |
| Max. kapacita: | 20 m3/h |
| Motor: | Model-168F Jednoválcový 4-doby, chlazený vzduchem, OHV |
| Vrtání x zdvih: | 65x45mm |
| Zdvihový objem: | 163cc |
| Kapacita palivové nádržky: | 3,6L |
| Hmotnost: | 22 |
| Úroveň akustického tlaku LpA: | 83 dB (A) |
| Hodnota akustického výkonu LwA: | 98 dB (A) |
| Rozměry (v. x š. x d.), m: | 520x380x450 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | VEGA TOOLS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Křižovnická 86/6, Staré Město, 110 00 Praha |
| E-mail : | podpora@procraft.cz |
