Benzínová řetězová pila AL-KO BKS 4540
Kód: 113187Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Benzínová řetězová pila AL-KO BKS 4540 je výkonný stroj určený pro náročnější uživatele na přípravu většího množství palivového dřeva, kácení menších a středních stromů nebo pro jiné práce vyžadující vyšší výkon. Motor o objemu 45 ccm a výkonu 1.7 kW (2.3 PS) poskytuje vysokou tažnou sílu.
Pila je osazena lištou o délce 40 cm a řetězem s roztečí .325" (typ 21BPX066X), které zajišťují rychlý řez (21.2 m/s). Komfort při práci zvyšuje antivibrační systém a optimální ergonomie. Samozřejmostí je automatické mazání řetězu, systémová brzda a ochrana ruky pro bezpečnou práci. Hmotnost pily je 6.13 kg.
Výhody benzínové řetězové pily AL-KO BKS 4540:
- Vysoký výkon: Motor 1.7 kW (45 ccm) pro náročné řezání.
- Efektivní řezání: Lišta 40 cm a řetěz .325" s vysokou řeznou rychlostí (21.2 m/s).
- Komfort při práci: Účinný antivibrační systém.
- Automatické mazání řetězu: Pro optimální výkon a životnost.
- Bezpečnostní prvky: Brzda řetězu a ochrana ruky.
- Snadná údržba: Dobrý přístup ke vzduchovému filtru.
Obsah balení:
- 1x Benzínová řetězová pila AL-KO BKS 4540
- 1x Vodící lišta 40 cm
- 1x Pilový řetěz .325" (21BPX066X)
- 1x Kryt lišty
- 1x Montážní nářadí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové pily |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4003718049213 |
| Objem motoru: | 45 ccm |
| Typ motoru: | AL-KO, 2-takt |
| Výkon motoru - maximální: | 1.7 / 2.3 kW/PS |
| Řezná rychlost: | 21.2 m/s |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Objem benzínové nádrže: | 550 ml. |
| Objem olejové nádrže: | 260 ml. |
| Řetěz: | 21PBX066X |
| Automatické mazání řetězu: | ANO |
| Antivibrační systém: | ANO |
| Hmotnost: | 6,13 Kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AL-KO KOBER spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Táborská 2134 397 01 PÍSEK Česká republika |
| E-mail : | cz.onlineshop@al-ko.com |
