Akumulátorový plotostřih VeGA 80HT23
Kód: 0480HT23Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Akumulátorový plotostřih VeGA 80HT23 je navržen pro profesionály i náročné uživatele pro stříhání i těch nejsložitějších živých plotů. Je mimořádně odolný s pohodlnou obsluhou. Otočná rukojeť o 180 stupňů zajišťuje komfortní používání při zastřihování z boku. Inovativní design zajišťuje dokonalou rovnováhu pro práci bez únavy. Pohání ho 350W bezuhlíkový motor a je kompatibilní s baterií Lithium 80V (např. 2.0 Ah pro až 87 min. práce).
Dodáváno bez baterie a rychlonabíječky.
Hlavní výhody AKU plotostřihu VeGA 80HT23:
- Nízká hmotnost (3.1 kg bez baterie).
- Otočná rukojeť pro ergonomickou práci.
- Výkonný bezuhlíkový motor 350W.
- Pracovní záběr 580 mm, dvojité nože, střih 23 mm.
- Vysoká rychlost nože 1350 RPM.
- SOLO verze (bez baterie a nabíječky).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové zahradní nůžky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595557907312 |
| Baterie: | Lithium 80V |
| Kapacita baterie: | 2.0 Ah |
| Pracovní záběr: | 580 mm |
| Motor: | 350W bezuhlíkové |
| Pracovní čas: | 87 min. |
| Typ nožů: | dvojitý |
| Rychlost nože: | 1350 RPM |
| Velikost zubů: | 23 mm |
| Hmotnost: | 3.1 kg bez baterie |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
