Akumulátorový plotostřih VeGA 40HT23
Kód: 0440HT23Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Akumulátorový plotostřih VeGA 40HT23 je navržen pro precizní stříhání i těch nejsložitějších živých plotů. Mimořádně odolný s pohodlnou obslužností, otočná rukojeť o 180° zajišťuje komfortní používání. Inovativní design zaručuje dokonalou rovnováhu pro práci bez únavy. Je vybaven 350W bezuhlíkovým motorem a kompatibilní s baterií Lithium 40V (např. 2.5 Ah).
Dodáváno bez Li-ion baterie a rychlonabíječky.
Hlavní výhody AKU plotostřihu VeGA 40HT23:
- Nízká hmotnost (3.1 kg bez baterie).
- Otočná rukojeť pro ergonomickou práci.
- Výkonný bezuhlíkový motor 350W.
- Pracovní záběr 580 mm, dvojité nože, střih 23 mm.
- Vysoká rychlost nože 1350 RPM.
- SOLO verze (bez baterie a nabíječky).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové zahradní nůžky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595557907640 |
| Baterie: | Lithium 40V |
| Kapacita baterie: | 2.5 Ah |
| Motor: | 350 W bezuhlíkový |
| Pracovní záběr: | 580 mm |
| Typ nožů: | dvojitý |
| Rychlost nože: | 1350 RPM |
| Velikost zubů: | 23 mm |
| Hmotnost: | 3.1 kg bez baterie |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
