Akumulátorový foukač VeGA 40BW27
Kód: 2440BW27Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Akumulátorový foukač listí VeGA 40BW27 z řady 40V je ideální pro úklid listí, zbytků trávy či pilin na menších zahradách, chatách a chalupách. Díky AKU pohonu odpadá starost o kabel nebo doplňování paliva. Stroj je lehký a snadno ovladatelný. V zimě pomůže i s čerstvým prašanem.
AKU foukač VeGA je dodáván bez rychlonabíječky a Li-ion baterie. Kompatibilní s Li-ion baterií VeGA 40V (doporučená kapacita 2,5 Ah).
Hlavní výhody AKU foukače VeGA 40BW27:
- Snadné ovládání.
- Nízká hmotnost (pouze 1,65 kg bez baterie).
- Silný výkon: Rychlost proudění vzduchu 43 m/s, sací výkon cca 10 m³/min.
- Flexibilita AKU systému: Bez kabelů a benzínu.
- SOLO verze (bez baterie a nabíječky).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové foukače a vysavače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595557908791 |
| Baterie: | Li-ion, 40V |
| Kapacita baterie: | 2,5 Ah |
| Rychlost proudění vzduchu: | 43 m/s |
| Sací výkon: | 10 cm3/ min |
| Váha: | 1,65 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
